Çağrı Merkezi 0(242) 463 15 23

Donmaz Hayvan Sulukları

Karmod Plastik’in yeni ürünü polaietilen donmaz suluk, her türlü hava koşulunda büyükbaş hayvanların su ihtiyacının temiz, hijyenik biçimde karşılanmasını sağlar.

Donmaz hayvan suluğu, gıdaya uygun polietilenden imal edilmiştir. Çift cıdarlı ve köpük dolgulu yapısıyla hem ısı izolasyonu sağlar (soğuk havalarda suyun donmasını önler, sıcak havalarda da suyun ısınmasını engeller), hem de darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Çift toplu donmaz suluk, şebeke suyuna bağlanacak şekilde üretilmiştir. Aynı anda iki hayvanın su içebilmesine olanak tanır. 2 bar basınçlı şebeke bağlantısıyla 25 büyükbaş hayvanın su ihtiyacını karşılayacak kapasiteye sahiptir.

Karmod Plastik, yeni nesil ürün imatlarına devam etmektedir. Gün geçtikçe ürün portföyünü artıran ve ihtiyaçlara doğru cevap veren Karmod, Polietilen maddeden üretmiş olduğu "Donmaz Hayvan Suluğu" ürünümüz:

Gıdaya uygun polietilen (1. Kalite ve Geri dönüşümsüz) hammadde kullanılarak imal edilmiştir. Çift cidarlı ve köpük yapısıyla: ısı ve ışık geçirmez, fiyat ve kalite olarak eşsizdir. Soğuk havalarda donma yapmaz, sıcak havalarda içeriğinde suyun ısınmasını engeller.

Darbelere yönelik tasarlanmıştır, bu sebeple son derece dayanıklıdır. Poliüretan köpük dolgusu sayesinde donmaz sulama kabı özelliğindedir.

Karmod'un Donmaz Suluk fiyatları piyasa da yer alan benzer ürünler ile kıyaslanmayacak kalitede üretim gerçekleştirmekteyiz.

Çift cidarlı donmaz suluk ürünümüz, şebeke suyuna bağlanabilir özellikte üretilmiştir. Aynı anda iki hayvanın su içmesine olanak tanır. 2 Bar basınçlı şebeke bağlantısı ile 25 büyükbaş hayvanın su ihtiyacını giderecek kapasite tasarlanmıştır.

80 Litre kapasiteye sahiptir. -30 Dereceye kadar donmaz özellikte üretilmektedir.

Ürün Ebatları :
En : 71,5 Cm
Boy : 101 Cm
Yükseklik : 54 Cm
Kapasite : 80 Lt

Ürünlerimize dair daha ayrıntılı bilgi almak almak için 0216 494 28 29

https://www.youtube.com/watch?v=meFE9WTgCb4

Sepetinizde şu an ürün bulunmuyor.