Çağrı Merkezi 0(242) 463 15 23

Hakkımızda

Depodan özel ürün çözümlerine sektörün lider ve yenilikçi gücü Karmod 1986 yılında mütevazi bir imalathanede polyester su depoları üretimiyle işe başlayan Karmod Plastik, bugüne gelindiğinde modern üretim tesisleri ve depodan özel üretimlere kadar geniş bir ürün gamında imalat gerçekleştiren lider firmadır.

Polyester ve polietilen hammaddeden nihayi kullanım için hazır üretimler gerçekleştiren Karmod Plastik, çevreci yaklaşımla oluşturduğu Ar-Ge çalışmaları ile ürün yelpazesini ve kalitesini sürekli geliştirmektedir. Karmod uluslararası standartlarda, insanlığa faydalı, yenilikçi ve fonksiyonel kullanımda üretim anlayışıyla beraber müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Sürdürülebilir kalite anlayışı ile beraber iyi satınalmalarla gerçekleştirdiği üretimlerini müşterilerine ekonomik fiyatlarla sunmayı da hedef edinmiştir.

 Karmod Plastik’in üretimini gerçekleştirdiği ürünleri şöyle sıralayabiliriz; polyester ve polietilen su, asit ve endüstriyel kullanıma hazır depolar, polyester ve polietilen silolar, yerinde montaj toprak altı veya toprak üstü depoları, buzağı klübeleri, mimari ışıklı dekoratif saksı ve özel ürünler, deniz bisikletleri, trafik yol bariyerleri, tekstil arabaları.

Karmod ayrıca otomotiv, inşaat sektörü gibi özel üretimlerde firmalara çözüm ortaklığı da sunmaktadır.

Sepetinizde şu an ürün bulunmuyor.